Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zdravotnická soutěž 26.4.2018

"Soutěž hlídek mladých zdravotníků se konala dne 26.4.2018 na Poláčkově náměstí a v zámeckém parku v Rychnově nad Kněžnou. Z ličenské školy se zúčastnily 2 týmy soutěžících.

Soutěžní družstvo:  J. Šrámek, J. Baše, P. Řehounek, A. Caletková, J. Samková a A. Janečková  - se umístili na pěkném 6. místě.

Nesoutěžní družstvo:   J. Tomeš, T. Poslušný, D.  Bečka, T. Štichauer a L. Šmídová - se umístili na 7. místě.

Celkový počet všech zúčastněných týmů byl 8, takže i naši nováčci si vedli velice dobře a neskončili poslední. Znalosti a dovednosti všech týmů byly velice vyrovnané a o pořadí na prvních třech místech rozhodovaly jen jednotky či desítky bodů.Věřím, že dětem se soutěž líbila, setkali se s odborně nalíčenými nehodami, úrazy,........tak jako by je potkali ve skutečnosti, a nebudou se bát použít své znalosti a praktické dovednosti v reálném světě při opravdovém úrazu..... Musím je moc pochválit, jsou to šikulky - i malá děvčata, co držela palce ve škole - N. a V. Váňovy, J. Štichauer, Ž. Matušovská a N. Kopecká, kteří s námi jet nemohli."

Poděkování právem náleží nejen výše uvedeným dětem, ale taktéž vedoucí zájmového útvaru pí Bc. Janě Samkové, která děti na soutěž připravovala, s nimi ji absolvovala a výše uvedený příspěvek pro nás napsala!   Mgr. Kopecká